USA trip, wycieczka po usa, stany zjednoczone, wyprawa do usa, zwiedzanie usa, wiza turystyczna, zdjęcia, przewodniki, bilety, samolot, wypożycz samochód, wypożyczalniaUSA trip, wycieczka po usa, stany zjednoczone, wyprawa do usa, zwiedzanie usa, wiza turystyczna, zdjęcia, przewodniki, bilety, samolot, wypożycz samochód, wypożyczalnia

Kto nas odwiedził?
USA trip, wycieczka po usa, stany zjednoczone, wyprawa do usa, zwiedzanie usa, wiza turystyczna, zdjęcia, przewodniki, bilety, samolot, wypożycz samochód, wypożyczalnia
RSS
 

Bilety do Nowego Jorku kupione

24 kwi
Właśnie dzisiaj się dowiedziałem, że projekt USA Trip 2013 może ruszyć pełną parą, gdyż dostanę urlop na cały miesiąc. Jak tylko wróciłem po pracy do domu siadłem do komputera, zalogowałem się na stronę www.expedia.com i kupiłem nam bilety do Nowego Jorku. Okazało się, że cena biletów w ciągu zaledwie jednego dnia poszła w górę o 18$, tak więc bilet w dwie strony dla jednej osoby kosztował 848$.
Sama podróż będzie pewnie męcząca, gdyż lecimy z przesiadką w Moskwie, gdzie musimy czekać na kolejny samolot, aż 10 godzin.
Cały czas również nie wiemy co z Wojtkiem, który zakupił w ciemno bilet i z niecierpliwością czekamy na rozwój sytuacji, gdyż w poniedziałek okaże się czy dostanie on wizę.

 
Brak komentarzy

Post zamieszczony przez Szymon w kategorii Bilety, Koszty, Przygotowania, Wizy

 

Odpowiedź

 
Couldn't connect to server: Connection timed out (110)