USA trip, wycieczka po usa, stany zjednoczone, wyprawa do usa, zwiedzanie usa, wiza turystyczna, zdjęcia, przewodniki, bilety, samolot, wypożycz samochód, wypożyczalniaUSA trip, wycieczka po usa, stany zjednoczone, wyprawa do usa, zwiedzanie usa, wiza turystyczna, zdjęcia, przewodniki, bilety, samolot, wypożycz samochód, wypożyczalnia

Kto nas odwiedził?
USA trip, wycieczka po usa, stany zjednoczone, wyprawa do usa, zwiedzanie usa, wiza turystyczna, zdjęcia, przewodniki, bilety, samolot, wypożycz samochód, wypożyczalnia
RSS
 

Coco z mamą razem w USA

26 wrz
Wczoraj Coco (Magda) razem z naszą mamą poleciały do Nowego Jorku odwiedzić rodzinę i przyjaciół. Jak się dzisiaj dowiedziałem lot przebiegł całkiem spokojnie natomiast to co wydarzyło się później przeszło wszelkie granice.
Zacznę od tego, iż naszej mamie w tym roku przyznano zielona kartę tak więc na lotnisku w Nowym Jorku musiała udać się z wszelkimi dokumentami do odpowiednich służb. Wtedy też rozdzielono naszą parę i tak Coco została w ogromnej poczekalni czekając na odprawę, natomiast mama powędrowała dokonać wszelkich formalności. Zajęło jej to około godzinę przez co myślała, iż jej 23-letnia córka na pewno już na nią czeka na zewnątrz. Nic bardziej mylnego. Jak się okazało w między czasie gdy Coco oczekiwała na swoją kolej przyleciały kolejne samoloty z pasażerami z Francji. Nie wiedzieć dlaczego to właśnie francuzów pomimo, iż przylecieli dużo dużo później niż samolot polskich linii zaczęli odprawiać jako pierwszych, przez co powstał ogólny zamęt. Mama słysząc w głośnikach, iż będzie musiała czekać na swoje dziecko od 2 do 3 godzin postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Znalazła pracownika lotniska, który mówił po polsku i przedstawiła mu całą sytuację.
Zapomniałem jeszcze wspomnieć, że na naszą parę cały czas czekał Jędrek, nasz wspólny dobry znajomy, a zarazem mąż Bożeny, jednej z najlepszych przyjaciółek naszej mamy u których dziewczyny miały się zatrzymać.
Wróćmy jednak z powrotem na lotnisko. Coco poprosiła jednego z obok stojących Polaków czy mogłaby wysłać sms’a do swojej mamy, która na pewno już się martwi i zastanawia co się dzieje. Oczywiście zgodził się, dzięki czemu za chwil kilka mama odczytała wiadomość i popędziła z polskim pracownikiem lotniska w kierunku sali odpraw. Gdy dotarli na miejsce ujrzeli tabun ludzi lecz Coco nie było nigdzie widać. Na szczęście mama wysłała wiadomość na numer, z którego Coco się z nią kontaktowała by ta zaczęła machać rękami. Coco wymachując rękoma została zauważona i niczym VIP przeszła osobnym wejściem do odprawy celnej.
Po 4 godzinach stresu dziewczyny wraz z Jędrkiem siedząc wygodnie w aucie jechały już spokojniejsze w kierunku Long Island….

 
Brak komentarzy

Post zamieszczony przez Szymon w kategorii Podróż

 

Odpowiedź

 
301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


[+] Emotikony
 
 
ALABAMA ALASKA ARIZONA ARKANSAS CALIFORNIA COLORADO CONNECTICUT DELAWARE DISTRICT OF COLUMBIA FLORIDA GEORGIA HAWAII IDAHO ILLINOIS INDIANA IOWA KANSAS KENTUCKY LOUISIANA MAINE MARYLAND MASSACHUSETTS MICHIGAN MINNESOTA MISSISSIPPI MISSOURI MONTANA NEBRASKA NEVADA NEW HAMPSHIRE NEW JERSEY NEW MEXICO NEW YORK NORTH CAROLINA NORTH DAKOTA OHIO OKLAHOMA OREGON PENNSYLVANIA RHODE ISLAND SOUTH CAROLINA SOUTH DAKOTA TENNESSEE TEXAS UTAH VERMONT VIRGINIA WASHINGTON WEST VIRGINIA WISCONSIN WYOMING