USA trip, wycieczka po usa, stany zjednoczone, wyprawa do usa, zwiedzanie usa, wiza turystyczna, zdjęcia, przewodniki, bilety, samolot, wypożycz samochód, wypożyczalniaUSA trip, wycieczka po usa, stany zjednoczone, wyprawa do usa, zwiedzanie usa, wiza turystyczna, zdjęcia, przewodniki, bilety, samolot, wypożycz samochód, wypożyczalnia

Kto nas odwiedził?
USA trip, wycieczka po usa, stany zjednoczone, wyprawa do usa, zwiedzanie usa, wiza turystyczna, zdjęcia, przewodniki, bilety, samolot, wypożycz samochód, wypożyczalnia
RSS
 

W kierunku na zachód…

03 lip
Udało się ;) Przeżyliśmy pierwsze 24 godziny w podróży. Wsiedliśmy do samolotu Airbus A330-300 i ruszyliśmy w stronę Nowego Jorku. Samolot wygląda jak nowy, jakby dopiero zszedł z linii produkcyjnej. Dodatkowo każdy pasażer posiada pulpit interaktywny z dostępem do dużej ilości programów, muzyki i filmów. Posiłki muszę przyznać były bardzo dobre może i nawet najlepsze jak do tej pory biorąc pod uwagę wszystkie moje loty transatlantyckie, a było ich 9. Tak więc z czystym sumieniem mogę przyznać liniom Aeroflot ocenę 10/10 i na pewno będę z nich częściej korzystał.


Lot - 3 lipiec

Sam lot przebiegł bardzo sprawnie, wylądowaliśmy nawet kilka minut przed czasem. Podczas lotu zdążyłem obejrzeć 3 filmy ;) Po dotarciu na miejsce okazało się, że Michał jest w bardzo ciężkim stanie. Zrezygnowaliśmy więc ze zwiedzania miasta i zadzwoniliśmy po taksówkę, która zabrała nas do najbliższego motelu.
Wylądowaliśmy więc w dzielnicy Queens, a dokładnie w mieście Jamaica. Zameldowaliśmy się w motelu i poszliśmy do pobliskiego fast foodu Wendy’s. Michał zauważył karetkę więc udał się z Dagą na konsultacje natomiast ja i pozostała dwójka zamówiliśmy sobie po soczystym Beconatorze.
Tak właśnie wyglądały nasze pierwsze godziny w Ameryce.Simi


Daga i WojtuśMarzenka i SimiTrasa lotu


 
Brak komentarzy

Post zamieszczony przez Szymon w kategorii Ciekawe miejsca, Podróż

 

Odpowiedź

 
Couldn't connect to server: Connection timed out (110)